Kalkulator opłacalności
Kilka słów o firmie

Firma KDP Invest powstała pod koniec 2016 roku. Zakres naszej działalności obejmuje sprzedaż oraz kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych.

W zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Współpraca z największymi producentami paneli fotowoltaicznych jak i firmami instalacyjnymi pozwala nam na obsługę nawet najbardziej wymagających inwestycji. W ciągu krótkiego czasu działalności firmy wykonaliśmy ponad kilkaset mikroinstalacji w domach jednorodzinnych o mocy od 2 kW do 10 kW, kilkadziesiąt instalacji naziemnych o mocy ponad 40 kW oraz wiele innych realizacji, które realizowane są każdego dnia.

Gwarancją zadowolenia naszych klientów jest stosowanie w naszych instalacjach paneli fotowoltaicznych oraz podzespołów najwyższej jakości. Poprawność instalacji zapewniamy poprzez współpracę z wykwalifikowanymi ekipami monterskimi. Naszym klientom oferujemy również bezpłatny serwis.

Montaż paneli fotowoltaicznych jest opłacalną i ekologiczną inwestycją. Panele słoneczne zamieniają energię ze słońca bezpośrednio w elektryczną. Jest to, więc najprostszy sposób na zminimalizowanie kosztów własnych związanych z użytkowaniem energii. Inwestując w panele fotowoltaiczne stajemy się producentem (Prosumentem) energii elektrycznej, której nadwyżki możemy odsprzedawać do sieci energetycznej. Inwestycję w instalację fotowoltaiczną możemy odliczyć od podatku dochodowego. Istnieje również możliwość sfinansowania jej z preferencyjnego kredytu lub dotacji rządowej.

Zapraszamy do kontaktu, naszego sklepu internetowego oraz skorzystania z kalkulatora opłacalności instalacji fotowoltaicznej


2723
zrealizowanych mikroinstalacji

18
MWh instalacji

12
ekip monterskich
W naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę usług związanych z fotowoltaiką i energią odnawialną – sprzedaż, montaż i serwis.

1

Fotowoltaika

Oferujemy sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych. Proponowane przez nas panele fotowoltaiczne oraz inne podzespoły to produkty najwyższej jakości. Ich instalację przeprowadzają wysoko wyspecjalizowane ekipy monterskie.

W ofercie posiadamy moduły fotowoltaiczne oraz inwertery wielu światowych marek takich jak: QCells, Longi Solar, Sharp, LG, EXE Solar, Bruk Bet, MP Solar, Fronius, SMA, Growatt, Zeversolar, SolarEdge, Omniksol, SoFar, Afore.

Skorzystaj z dotacji
zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną
Dowiedz się więcej
Zobacz nasze realizacje

Instalacja 10kW

Kraśnik • Instalacja 10 kW

Techno Marine

Malbork • Instalacja 146kW

Kartuzy

Kartuzy • Instalacja 10 kWp


zobacz więcej realizacji
Zrób zakupy w naszym sklepie

Oferujemy najwyższej jakości materiały, moduły fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcja, zabezpieczenia elektryczne, monitoring, ładowarki elektryczne do samochodów.

Przejdź do sklepu
i poznaj całą naszą gamę produktów
Przejdź do sklepu
Skontaktuj się z nami
KDP invest

ul. Boczna 7A
82-200 Malbork

55 617 23 05
info@KDPinvest.com
biuro@KDPinvest.com

Masz jakieś pytania? Skorzystaj z formularza

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KDP Invest

  projekt i wykonanie
  Projektowanie grafiki


  Przetargi / Realizacje

  tel. 573 003 757
  przetargi@kdpinvest.com
  Sprzedaż

  tel. 573 003 757
  sprzedaz@kdpinvest.com
  Kadry / Finanse

  tel. 573 003 759
  faktury@kdpinvest.com  zgłoś usterkę
  Zgłoś usterkę